Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku na Mazopikniku 2026

Print Drukuj

W dniu 6 czerwca 2026 r. przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Lipsku uczestniczyli w wydarzeniu plenerowym „Mazopiknik”, zorganizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego we współpracy z Miastem i Gminą Lipsko.

Udział w wydarzeniu stanowił doskonałą okazję do promocji działalności Urzędu oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami powiatu. Podczas Mazopikniku uczestnicy mogli odwiedzić stoisko informacyjne Powiatowego Urzędu Pracy w Lipsku, gdzie zapoznawali się z aktualną ofertą usług i form pomocy realizowanych przez Urząd.

Odwiedzającym udostępniano materiały informacyjne, w tym ulotki, broszury oraz inne publikacje promujące działalność Powiatowego Urzędu Pracy w Lipsku. Pracownicy Urzędu udzielali również informacji na temat dostępnych form pomocy skierowanych do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, a także instrumentów wsparcia dedykowanych pracodawcom.

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Zachęcamy do korzystania z oferty Powiatowego Urzędu Pracy w Lipsku oraz do śledzenia informacji o kolejnych inicjatywach realizowanych przez Urząd.

Zdjęcie przedstawia pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

Mazopiknik 2026- od lewej Pan Krzysztof Kacperek – Starszy Doradca ds. Zatrudnienia, Pani Anna Świderska - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lipsku, Pani Alicja Szwagierek – Kierownik Referatu Ewidencji Świadczeń i Informacji,  Pani Barbara Seweryn- Doradca ds. Zatrudnienia, Pani Agnieszka Rutkowska Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Lipsku.

Informacje o publikacji dokumentu